Objednávka e-booku

Účetnictví je puzzle

aneb první kroky v účetnictví pro začátečníky 

Objevte tajemství účetnictví a složte si jej jako puzzle.

  • Objednávám
    Objednávám si e-book "Účetnictví je puzzle aneb první kroky v účetnictví pro začátečníky" v hodnotě 525,- Kč.
  • Vím, že
    tento e-book přistane do mé e-mailové schránky ve formátu PDF po zaplacení objednávky.
  • Když zjistím,
    že e-book není pro mě vhodný, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez nutnosti zdůvodnění dostanu peníze zpátky.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Seznamte se s názory čtenářů e-booku

E-book Účetnictví je puzzle je perfektní úvod do účetnictví a účtování. Text je srozumitelný, jednoduchý, proložený množstvím obrázků a schémat, která umožňují lepší zapamatování. přiložených bonusech. Když jsem měla účetnictví na střední, tak jsme neměli tak srozumitelné materiály, a často nám vůbec nedocházely ty souvislosti, které tady autorka vysvětluje jasně a jednoduše.
Kamila HejnováOSVČ účetní, autorka blogu o šití
Milá Radko, jsem nadšená z toho, jak přehledně a zároveň jednoduše jsi podala základy účetnictví ve tvém e-booku Účetnictví je puzzle…a jeho bonusech. Všechny informace jsou krásně, přehledně, a hlavně srozumitelně shrnuté a zpracované nejen pro studenty obchodních, nebo jiných škol, ale i pro úplné začátečníky v jakémkoliv podnikání. Celá kniha, včetně bonusů, je skvěle zpracovaná. Díky tomu má i naprostý laik šanci k rychlému seznámení a vniknutí do podstaty účetnictví. Vřele doporučuji tento e-book včetně jeho bonusů.
Jarmila Chaloupkováwww.koucterapeut.cz

Potřebujete pomoci?

Napište mi na radka@radkamojzisova.cz

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.