Doučování z účta

ONLINE KURZ ÚČETNICTVÍ

1FU201 - 2. ČÁST

Potřebujete se připravit na 2. test z účetnictví?

 

Chcete se naučit další témata a získat jistotu, že jim rozumíte a víte, jak zaúčtovat a proč?

 • Chcete pochopit akruální princip a zorientovat se v časovém rozlišení?
 • Potřebujete pochopit rozdíl mezi účelovým a druhovým členěním nákladů?
 • Chcete vědět, co jsou to odpisy a co s nimi?
 • Potřebujete mít přehled o zásobách a nedokončené výrobě?
 • Chcete mít pomůcky a myšlenkovou mapu, abyste se neztratili?

Je to pár let, co jsem studovala na VŠE účetnictví, ale velice živě si vzpomínám na studenty, kteří se s účetnictvím setkali na VŠ poprvé a jaký to byl pro ně strašák. Soucítila jsem s nimi, protože jsem podobné pocity měla při matematice, Tenkrát by se  mi hodila pomocná ruka a stejně tak i studentům, kteří si vedle ostřílených matuantů z účta možná připadali hodně mimo mísu. 

Rozhodla jsem se, že toto záchranné lano hodím v podobě on-line kurzu těm, co se v tom cítí být sami a bezradní.

V kurzu se naučíte:

 • Co je to ČASOVÉ ROZLIŠENÍ a jak na něj
  Vysvětlíme si akruální princip, rozdíl mezi nálady a výdaji, výnosy a příjmy a také jak se odlišují dohadné účty. Na příkladech procvičíte a v klíči překontrolujete.
 • Vyjasníte si, co je DRUHOVÉ a co ÚČELOVÉ členění nákladů
  Názorně ve videu si ukážeme druhové a účelové členění, jaký je rozdíl. A to bez nedokončené výroby a s nedokončenou výrobou. Na příkladech procvičíte a řešení si překontrolujete.
 • Účtovat zásoby způsobem A a B, NEDOKONČENOU VÝROBU
  Projdeme si účtování způsobem A i B. Zboží i zásoby vlastní výroby. Znovu si projdeme účtování nedokončené výroby. Na příkladech si procvičíte a překontrolujete.
 • OCEŇOVÁNÍ ZÁSOB
  Jak to je u metody FIFO, LIFO a VAP. Vyzkoušíte si na příkladech a také si zkusíte vzorový MINI TESTÍK i vzorový PRŮBĚŽNÝ TESTÍK.
 • Účtování DLOUHODOBÉHO MAJETKU A ODPISŮ
  Jak majetek pořídíte, jak jej odepisujete, jak jej vyřadíte. Samostatná kapitola je věnována odpisům - výkonovým, časovým - rovnoměrným i zrychleným.
 • MYŠLENKOVÉ MAPY
  Každá kapitola má svou myšlenkovou mapu, se kterou se neztratíte.

Kolik ten on-line kurz stojí?

Cena kurzu je 550,- Kč.

ALE NYNÍ MÁTE MOŽNOST SI JEJ ZAKOUPIT SE SLEVOU 

JEN ZA 450,- Kč!

Kurz je přehledný, barevný, plný schémat a obrázků, které podpoří pravou mozkovou hemisféru a tím se lépe informace pamatují. Zatímco levá strana mozku se věnuje čistě logice, abyste si uměli vše nakonec odvodit a na zapamatování Vám stačila nakonec jen ta přehledná mapa a pro začátek "taháček". 

Reference

"Musím přiznat, že jsem byl ze začátku vůči těmto "rychlokurzům" skeptický. Ale po zakoupení prvního kurzu jsem zjistil, že se zde skrývá mnohem více. Nejvíce mě překvapilo, JAKÝM JEDNODUCHÝM ZPŮSOBEM JE VŠE VYSVĚTLENO TAK, ABY TO POCHOPIL I OPRAVDOVÝ ZAČÁTEČNÍK, pro kterého je účetnictví španělská vesnice. Na druhou stranu někomu, kdo o účetnictví jednu nebo dvě věci slyšel, nebude připadat, že se nemá, co naučit. Je totiž vidět, že tento kurz vykládá někdo, kdo tomu opravdu rozumí. Jako velkou výhodu vidím především ve spoustě cvičení, která jsou velice nápomocná při procvičování. Osobně jsem již prošel jen dvě části, ale už teď vím, že budu chtít třetí. Je velice příjemné se cítit mnohem jistější za překvapivě krátký čas. JAKO PŘÍPRAVA PRO TESTY SUPER, MOHU JEN DOPORUČIT. Děkuji."
Vojtěch S.student VŠE

Možná vám ještě něco málo vrtá hlavou:

 • Budu tomu přesto rozumět? Naučím se účtovat?
  Videa jsou velice názorná, krůček po krůčku postupujeme. Výhoda je, že si video můžete několikrát po sobě pustit znova nebo nějaký krok zopakovat. Nic Vám neuteče. 🙂
 • Zapamatuji si, neztratím se v tom?
  K zapamatování slouží myšlenková mapa. Máte "taháček" pro účtování před sebou, který pomůže se orientovat a nebudete si plést Má dáti a Dal. Obrázky zaměstnají také pravou mozkovnu. 🙂
 • Nebude to moc dlouhé?
  Videa jsou poměrně krátká. Rozdělená na kratší úseky. Nejdelší má asi 30 minut.
 • Na jak dlouho mám kurz k dispozici?
  Kurz máte přístupný na 2 roky. Můžete se vracet, jak budete chtít, můžete si zvolit své vlastní tempo, svůj čas. Veškerý obsah máte ihned k dispozici.

Neváhejte a pojďte se připravit na test. 

Spolu to dáme.

Klikněte na tlačítko "Objednat kurz" a na další stránce vyplňte objednávku.